יש יתרונות רבים לשמור על אתר הוורדפרס שלכם מעודכן. למשל, כשאתר הוורדפרס שלכם מעודכן אתם יודעים כי אתם מוגנים מבאגים ומפרצות אבטחה אשר התגלו בגרסאות ישנות יותר של מערכת הוורדפרס וכך, כאשר אתם עובדים עם גרסת הוורדפרס העדכנית ביותר שקיימת אתם מוגנים משלל צרות.

בדיקת גרסת וורדפרס

על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם מריצים את אתרכם עם גרסת הוורדפרס העדכנית ביותר, יש לוודא כמובן באיזה גרסא אתם משתמשים. במאמר זה נראה לכם איך לבדוק וכמובן לעדכן את גרסת הוורדפרס שלכם.

גרסת וורדפרס

ניתן לראות כי אתר זה פועל על גרסת וורדפרס 4.5.3

יש לגשת לפאנל הניהול של האתר שלכם ולבדוק מה מופיע תחת "מבט כללי".  באיזור זה תוכלו לראות כמה פוסטים פרסמתם עד עכשיו, כמה עמודים קיימים באתר שלכם וכמובן באיזה גרסת וורדפרס אתם משתמשים ובאמצעות איזו תבנית.

עדכון וורדפרס

 

עדכון וורדפרס

כמו שניתן לראות בתמונה, כאשר ניגש ללוח בקרה->שדרוגים נוכל לראות אם קיימות גרסאות עדכניות יותר למערכת הוורדפרס. מערכת הוורדפרס תאמר לנו ש "יש גרסה חדשה יותר של וורדפרס".  מומלץ ביותר לגבות את כל קבצי האתר ואת מסד הנתונים לפני ביצוע שדרוג למערכת. לאחר גיבוי יש ללחוץ על כפתור ה"שדרוג" ופשוט להמתין. לאחר מספר דקות תקבלו הודעה כי השדרוג עבר בהצלחה ומערכת הוורדפרס שלכם התעדכנה.

זה הכל. אנו מקווים כי מאמר זה עזר לכם לבדוק באיזו גרסת וורדפרדס אתם משתמשים באתר שלכם וכמובן לעדכן במידת הצורך.

אל תהססו לפנות אלינו לעזרה