חשיבות הלוגו לעסק שלך

לוגו לעסק – אלמנט גרפי, איור או עיבוד טקסט שנוצר במטרה לסמן ולייצג גורם מסויים בדר"כ ארגון או מוצר ולהיות מזוהה עמו בתודעת הציבור.

הלוגו הינו כלי הכרחי בשיווק ומיתוג העסק שלך, כאשר הוא הופך להיות הסימן הויזואלי הישיר לעסק שלך – באתר, בחותמת המייל, בכרטיסי ביקור, על מוצרי החברה ועוד…
מכאן שעיצוב נכון של הלוגו לעסק הינו חלק הכרחי בהצלחת העסק ובאסטרטגיית השיווק והמיתוג של החברה.

לוגו לעסק – מטרות

הלוגו כ"פני החברה" הינו עיצוב גרפי המציג את זהותה הייחודית של החברה דרך צבעים, גופנים, ותמונות. כל אלו מספקים מידע הכרחי על העסק ומסייעים ללקוחות להזדהות עם המותג המרכזי של העסק.

לוגו טוב יהיה ייחודי ומובן עבור לקוחות פוטנציאליים – הלוגו צריך לסייע לספק ללקוח מידע על החברה או להיות מעוצב בצורה שתיתן משמעות לעסק או לתעשייה אליה מכוונים לדוגמא: חברות היי-טק וטכנולוגיה נוטות לבחור עיצובי לוגו חדים בעלי זוויות כדי לשדר מהירות ויעילות לעומת חברות שירות הנוטות לבחור בעיצובי לוגו מעוגלים המספקים תחושה של שירותיות ואמינות.

זהות המותג

כפי שנאמר, הלוגו של העסק מופיע כמעט על כל דבר המזוהה עם העסק- החל מאתר האינטרנט ועד לחשבוניות, לכן לוגו מעוצב בקפידה יתרום משמעותית לשיווק העסק ולהצלחתו.לוגו לעסק
בעוד שלוגו שאינו מעוצב היטב עלול לדחות לקוחות פוטנציאליים ו"להעיד" על טיב החברה ושירותיה.
הלוגו הוא רק יחידה אחת בתוך "זהות" המותג, לאחר שבחרתם לוגו עליכם לסנכרן ולעצב גם את שאר מסמכי החברה בהתאם ללוגו- בבחירת הפונטים ובצבעים המתאימים.

לכן, גם אם מדובר בעסק קטן ולא בחברה גדולה, השתדלו להימנע מטעות נפוצה- אי השקעה וחוסר תשומת לב בבחירת הלוגו לעסק שלכם שכן הוא ה"פנים" של העסק- לוגו המשדר חוסר השקעה ואמינות גורם ללקוח להאמין כי כך יראה גם השירות \ המוצר אותו החברה מספקת. ישנה תועלת גדולה בהשקעה וחשיבה על עיצוב הלוגו הבא שלכם.

Bizsites מתמחה בעיצוב לוגו לעסקים. לייעוץ ללא עלות בקשר לעיצוב לוגו לעסק שלכם פנו אלינו כאן.

בהצלחה בבחירת הלוגו הבא לעסק שלכם!