איך לבחור את אחסון הוורדפרס הטוב ביותר?

ההחלטה על בחירת שרת אחסון מתאים לאתר העסק שלכם הינה בחירה חשובה ביותר היכולה להשפיע בסופו של דבר על הצלחת האתר. בחירה חכמה ומושכלת בשרתים מהירים ואמינים תטיב עם אתרכם ועם ביצועיו. בחירת שרת מתאים לאתר הוורדפרס שלכם יכולה לתרום רבות לקידום האתר ( SEO ) ובנוסף להגדיל את המכירות שלכם. ישנם סוגי אחסון רבים – חינמים, שיתופיים, וירטואליים, שרת פרטי ועוד.

שרת אחסון לאתר הוורדפרס שלך

למרות היותה מערכת מתקדמת ובעלת פונקציות רבות, וורדפרס למעשה בבסיסה הינה יחסית מערכת קוד "קלה" ופשוטה.
דרישות המערכת –
PHP גרסא 5.2.4 ומעלה
MYSQL גרסא 5.0 ומעלה
כתוצאה מהפופולריות הגבוהה של מערכת וורדפרס, חברות אחסון רבות מאפשרות התקנה בקליק אחד למערכת וניתן דיי בקלות להתקין את המערכת ללא ידע טכני נרחב.

מה לקחת בחשבון?

ישנם מספר פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון כשבוחרים אחסון לאתר הוורדפרס שלכם.
מהירות,אבטחה, ואמינות הינם פרמטרים חשובים ביותר ויש לשאול כל חברת אחסון לפני הצטרפות לגבי הנושאים הללו.
בנוסף, נסו להבין ביחד עם חברת האחסון מה ה"צרכים" של האתר שלכם, או במילים אחרות כמה משאבים תצטרכו שהאחסון שלכם יספק לאתר. אם תעריכו נכונה את כמות המשאבים שאתרכם יצרוך, תוכלו לחסוך מאות ועד אלפי שקלים בשנה.

אחסון חינמי

ברחבי הרשת כמובן תוכלו למצוא חבילות אחסון ללא שום עלות. אחסון חינמי יכול להתאים לצרכים מסויימים מאוד אך בדרך כלל אינו יספק את כל מה שאתר העסק שלכם יצטרך. חוץ מנתונים טכניים לא מספקים, בהרבה מהמקרים תחוייבו לשאת פרסומות של ספק האחסון החינמי באתרכם. באופן טבעי מכיוון שאינכם משלמים על השירות ישנה אפשרות כי הספק אינו משקיע את מירב המאמצים באבטחת האחסון. במידה ואתר העסק שלכם חשוב לכם, אנו מציעים להימנע מאחסון חינמי.

לייעוץ בנושא אחסון אתר הוורדפרס שלכם